Sen de İş Fikrinle Gel, b-fit Yatırımcın Olsun

Sosyal girişimcilik kavramının Türkiye’deki ilk ve en başarılı örneklerinden biri olan ve 2006 yılında sadece kadın girişimcilere Franchise veren bir model olarak kurulan b-fit, bugün 55 şehirde 226 merkeziyle 600 binden fazla kadına kaliteli bir yaşam için spor yaptırıyor.

Misyonu kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınlara istihdam yaratmak yoluyla kadının ekonomik ve sosyal hayattaki gücünü artırmak olan b-fit, başlattığı proje ile 1 girişimci kadını hiçbir yatırım maliyeti olmaksızın b-fit işletmecisi yapacak.

Bir b-fit’iniz olsa nasıl işletirdiniz hayal edin, bize anlatın. En parlak fikrinizle b-fit kadınları arasında yerinizi alın!

Yarışma Katılım Şartları

Kadın antrenör olmak

Spora gönül vermiş olmak

Girişimci ruha sahip olmak

Cesur ve yaratıcı olmak

Yeni iş fikirlerine sahip olmak

Başvuru

Linkte bulunan formlar üzerinden, kendinizi bir b-fit işletmecisi olarak konumlandırıp bir girişimci olarak merkezinizi nasıl yöneteceğinize dair bir iş planı oluşturmanız beklenmektedir. Sizi heyecanla bekliyoruz!

Yarışmaya katılmak için iş fikrinizi, başvuru formu, iş planı ve MMDI testi ile birlikte en geç 05.07.2019 ' a kadar melissa@bfit.com.tr adresine gönderiniz.

Dosyaları indirmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz:

İş Planı ve Başvuru Formu